Sławomir Tomasz Roch
Data: 12-12-2018 o godz. 16:13:48
Temat: Polska


Szczęść Boże. Serdecznie pozdrawiam. Od trzech lat systematycznie publikuję w swoim blogu na stronie: niepoprawni.pl , wspomnienia i relacje naocznych świadków ludobójstwa na Wołyniu i Kresach oraz aktualne teksty i opracowania Kresowian. Staram się nie pomijać także ważnych, dziejowych spraw, tyczących się naszej ojczyzny i Kościoła, szczególnych zawirowań w Europie i na świecie, lub innych ciekawych wydarzeń. Jeden z ostatnich wpisów nosi tytuł: Tablice i Ołtarze nie dla moralnego upiora abp Andrzeja Szeptyckiego ze Lwowa”.

Proszę o opublikowanie także na swojej stronie, jeśli to możliwe. (Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ znajdujesz się na mojej liście: Kresy i miłośnicy Kresów. Aby zmienić swoje dane kontaktowe lub zrezygnować z otrzymywania od mnie listów, proszę napisać o zmianę tych danych lub o skreślenie z listy i podpisać ją imieniem i nazwiskiem.)
W chwili wolnej i sposobnej zapraszam do lektury, oto adres dla zainteresowanych:http://niepoprawni.pl/blog/slawomir-tomasz-roch/tablice-i-oltarze-nie-dla-moralnego-upiora-abp-andrzeja-szeptyckiego-ze Z poważaniem Sławomir Tomasz Roch

Artykuł jest z ABC Miory, Wilenszczyzna, Bialorus, Kresy Portal Edukacyjny
http://www.miory.eu

Adres tego artykułu to:
http://www.miory.eu/modules.php?name=News&file=article&sid=491