Beatyfikacja Błogosłowianego Księdza Jerzego Popiełuszki Warszawie- foto-reporta
Data: 08-06-2010 o godz. 18:49:31
Temat:


Witajcie nasi Kochani !
Dzięki Naszemu Panu Bogu mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu Naszego Kościoła - w Polsce, w Warszawie i na całym naszym doczesnym Świecie - Uroczystości Beatyfikacyjnej Polaka,  Naszego Rodaka  BŁOGOSŁAWIONEGO Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie na Pl. Józefa Piłsudskiego.


Pogoda, zdrowie i dobre samo poczucie pozwoliło nam uczestniczyć w Mszy Świętej i procesji z Relikwiami Bł. Ks. Jerzego  Traktem Królewskim do Świątyni  Opaczności Bożej w Wilanowie poraz pierwszy w takiej Wielkiej dla Naszego Kościoła, dla Polski i każdego Polaka,  Uroczystości- Symbolu : Zło Dobrem Zwyciężaj - Motto Ks. Jerzego - Kapłana Solidarności. 
   Dzielimy się z WAMI nasi Drodzy Przyjaciele, nasza Rodzino - naszą radością, zdjęciami i życzeniami Wam Boskiej Opaczności, dobrego zdrowia i wszelkiej  pomyślności w codziennym życiu, trudzie i modlitwie - Jolanta i Bogumił Kubiakowie z Płocka - SZCZĘŚĆ BOŻE.
 
Ps. Niech ten krótki nasz  list będzie wznowieniem naszych kontaktów tak żadkich w tych obecnych czasach, jako znak , że nawzajem  pozostajemy w naszej pamięci mimo codziennych kłopotów, obowiązków i nowych wyzwań, które nie zawsze uprzyjemniają nam codzienny szary nasz ziemski żywot.
   O ile to nie sprawi wielkiego trudu to dajcie " krótkie" znać , że to nasze . . . . do Was dotarło.
    Proszę również o przekazanie  TEGO Tym którym z braku adresów,  wiadomości nie mogliśmy przesłać w kraju i poza granicą.
  Do zobaczenia na czekającej nas DRUGIEJ BEATYFIKACJI- Naszego Rodaka  - Wielkiego Jana Pawła II .
 Z Panem Bogiem

maku aku


Artykuł jest z ABC Miory, Wilenszczyzna, Bialorus, Kresy Portal Edukacyjny
http://www.miory.eu

Adres tego artykułu to:
http://www.miory.eu/modules.php?name=News&file=article&sid=285