Współczesna Rosja, lotnisko w Smoleńsku
Data: 30-05-2010 o godz. 19:39:22
Temat:


To jest Rosja właśnie.
Współczesna Rosja, wieża kontroli lotów na lotnisku w Smoleńsku.

To stąd rosyjscy kontrolerzy lotu nadzorowali i kierowali lądowaniem samolotu Prezydenta RP, Pana Lecha Kaczyńskiego i towarzyszącej jemu delegacji na uroczystości w Katyniu, w dniu 10 kwietnia 2010 roku.

Wieża kontroli lotów na lotnisku w Smoleńsku Radiolatarnia lotniska w Smoleńsku


To w takich warunkach doszło do próby lądowania samolotu prezydenckiego.
Pamiętajmy, że Rosjanie od chwili katastrofy zrzucili winę za katstrofę na Polskich pilotów, podawali następujące nieprawdziwe informacje;
- piloci samolotu Prezydenta, nie znali języka rosyjskiego,
- nie znali liczb, itd.

Jak można dawać wiarę zapewnieniom Rosjan, tym którzy przez 70 lat kłamią na temat ludobójstwa oficerów polskich w Katyniu. Mordu dokonali Rosjanie z polecenia najwyższych władz Rosji.
Prezydent Rosji Miedwiediew na pogrzebie Prezydenta RP ś.p. Lecha Kaczyńskiego w Polsce, mówi do Polaków "mordu dokonali koleżki Stalina".

W dniu 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku na terenie Rosji, dokonano zamach na Rzeczpospolitą.
Rosja nigdy nie przyznała się i nie przyzna do żadnej swojej zbrodni i użyje wszelkich sposobów, aby ukryć prawdę.

o. Tadeusz Rydzyk: W sprawie przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem Polacy są zdani tylko na to, co powie prezydent Rosji Władimir Putin - powiedział w niedzielę  w czasie homilii w Sanktuarium św. Trójcy i św. Anny w uroczystości z okazji z okazji 500-lecia objawień św. Anny w Prostyni -Mazowieckie.
Tragedia nie jest wyjaśniana. - Jesteśmy zdani tylko na to, co Putin, premier Rosji, zresztą człowiek z KGB, nam powie.
Polacy, ruszcie głowy. Kto do tego dopuścił, o co tu chodzi, jakie służby tutaj pracują? Kto kogo wystawia na prezydenta? Pomyślcie i do wyborów idźcie i rozmawiajcie z ludźmi, bo Polska jest na potwornym zakręcie. Wniosek senatorów PiS w sprawie przedstawienia informacji rządu na temat tragedii Smoleńskiej na posiedzeniu Senatu nie doczekał się realizacji. - Jesteśmy zdani tylko na KGB i Putina z Moskwy. Co to znaczy? Polacy zacznijcie myśleć i mówić innym. Jakoś nie mówią tego ludzie. Czekacie, żeby ksiądz powiedział. Wszyscy powinni mieć odwagę mówić. Jak będziemy tchórzami, to będzie się bardzo źle działo z ojczyzną.
Artykuł jest z ABC Miory, Wilenszczyzna, Bialorus, Kresy Portal Edukacyjny
http://www.miory.eu

Adres tego artykułu to:
http://www.miory.eu/modules.php?name=News&file=article&sid=282