Program pielgrzymki Chóru FIAT z Kościoła w Miorach do Polski
Data: 07-05-2008 o godz. 10:47:24
Temat:


04.07. Wilno – odwiedziny u Matki Bożej Ostrobramskiej,
05.07. Koszalin – pobyt w parafii Katedry koszalińskiej, w niedzielę chór śpiewal na Mszach św., od poniedzialku zwiedzano Pomorze.
W dniach 10 do 14.07 w parafii Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym u Proboszcza ks. Zbigniewa Sasa, w Tarnowie Podgórnym. Zwiedzanie Poznania, Gostynia, w niedzielę 13 lipca śpiew na Mszach św. w Kościele w Tarnowie Podgórnym,


w dniach 10 do 14 lipca Chór FIAT odwiedzi Tarnowo Podgórne k. Poznania Polska.
Chór gościć będzie w Parafii Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym u Proboszcza ks. Zbigniewa Sasa Dekanat Przeźmierowski .
W niedzielę 13 lipca w Kościele w Tarnowie Podgórnym odbędzie się koncert chóru FIAT.
Oczekiwany jest przyjazd 23 osób, członkowie chóru, kierowcy pod kierunkiem Dziekana i Proboszcza Kościoła pod wezwaniem; Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jozafata Kuncewicza Biskupa i Męczennika w Miorach ks. Krzysztofa Miekina.
W czasie wolnym odbędzie sie zwiedzanie pięknych okolic Wielkopolski. Przy tej okazji jest także możliwość spotkania z Rodakami z Mior mieszkającymi w Poznaniu, okolicy i całej Polsce.

14.07. Suwałki (nocleg na drodze powrotnej),
15.07. powrót do Mior.

Redakcja Portalu Miory i Ziemia Miorska zwraca się do Osób Prywatnych, Instytucji Samorządowych, Organizacji pozarządowych, na całej trasie pielgrzymki, do otoczenia opieką i uczestnictwa w organizacji pobytu chórzystów wraz z ks. Krzysztofem oraz do uczestniczenia w spotkaniach i koncertach Chóru.

dr inż. Piotr Żuk
Redakcja Portalu Miory i Ziemia Miorska
www.miory.eu biuro@miory.eu


Artykuł jest z ABC Miory, Wilenszczyzna, Bialorus, Kresy Portal Edukacyjny
http://www.miory.eu

Adres tego artykułu to:
http://www.miory.eu/modules.php?name=News&file=article&sid=207